Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byl trápen a pokořil se, ústa neotevřel, jako beránek vedený na porážku, jako ovce před střihači zůstal němý, ústa neotevřel.
Izajáš 53,7 - 700 let před Kristem


Jsi-li ATEISTA, tak ti Bůh nejspíš nic říkat nebude. Budeš zastávat názor, že život zde na zemi je pouhá náhoda, existovat jsme vůbec nemuseli. Ano, máš pravdu, nemuseli jsme vůbec dýchat, každodenně se rozhodovat - čučet na monitor a číst tyto řádky. Je mnoho věcí, které nemuseli vzejít, ale něco chtělo, abychom dýchali, měli vztah s okolním světem - bavili se, poznávali a pozorovali tu nádheru kolem nás.

Ta příčina těchto a mnoho dalších důsledků, vzešla z milosti milujícího Boha. Bůh nás stvořil pro živý vztah s ním. Není náhoda, že žijeme. Měli bychom žít pro Boha, který vše stvořil. Do světa však vešel HŘÍCH, jehož mzdou je SMRT, věčné oddělení od Boha. Tento hřích, který po několka tisíciletích putoval z generace na generaci má za následek to, že jsme si začali dělat, co sami uznáme za vhodné. Přílišná zaujatost na peníze, alkohol, drogy a další ohavnosti jsou výsledkem této rovnice. Nějaká pravidla samozřejmě existují, máme vlády, které je určují, ale stejně je na světe trochu bordel, nemyslíš?

Jsou to právě vaše nepravosti, co vás odděluje od vašeho Boha, vaše hříchy zahalily jeho tvář před vámi, proto neslyší. Izaiáš 59,2

Kam lidstvo spěje, když se chová, jak samo chce? Kam si myslíš, že spěje tvůj život? Jak se zachránit od hříchu, který ničí život? Jak spálit tento plevel?

Řekl jí: Jsou ti odpuštěny hříchy. Lukáš 7,48

Je tu řeč o Kristu Ježíši kámo, který pro naší záchranu vytrpěl nepředstavitelné. Byl to Boží syn, který pro tebe zemřel, abys měl šanci zachovat si věčný život. Je mostem mezi tebou a Bohem, stačí jej překročit. Překroč jej a poznáš opravdový smysl života, budou ti odpuštěny hříchy.

Já jsem dveře. Kdo vejde skrze mne, bude zachráněn, bude vcházet i vycházet a nalezne pastvu. Jan 10,9

Ježíš mu odpověděl: Já jsem cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne. Jan 14,6

A tak vám pravím: proste a bude vám dáno, hledejte a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno. Lukáš 11,9

Jestli jsi přesvědčen, že má tato cesta smysl, tak se můžeš zavřít do svého pokoje a v klidu se pomodlit k Bohu:

„Pane Ježíši, potřebuji tě. Děkuji ti za to, že jsi zemřel na kříži za mé hříchy. Otvírám ti dveře svého života a přijímám tě jako svého Spasitele a Pána. Děkuji ti za odpuštění hříchů. Ujmi se vedení mého života a změň mě, abych byl takovým, jakým mě chceš mít.“ Amen

Je to pouze příklad modlitby, nezáleží na tom, co volíš za slova, ale jak je modlitba upřímná.

Děkuji ti za tvůj čas
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář